Пішов з життя депутат Одеської обласної ради Віктор Іванович Бубнов

25-08-2019
FB_IMG_1566678559862

24 серпня 2019 року пішов з життя депутат Одеської обласної ради сьомого скликання Віктор Іванович Бубнов.

Відійшов у вічність справжній лідер, талановитий управлінець, цілеспрямований, самовідданий, професіонал своє справи, він завжди вражав своєю енергію та працездатністю, вмінням перейматися проблемами оточуючих, рішуче та принципово відстоювати інтереси громади. Він ніколи не пасував перед труднощами, був щирим та небайдужим, чим заслужив глибоку повагу та авторитет серед колег, однодумців та усіх, хто був поруч. Таким ми його знали і таким він залишиться у нашій пам’яті.

Народився Віктор Іванович в 1958 році. Проживав у місті Подільськ Одеської області. Працював в органах внутрішніх справ. Займався адвокатурою. У 2015 році був обраний депутатом Одеської обласної ради сьомого скликання.

«Від нас пішла людина з великої літери, мій колега і хороший друг, депутат обласної ради Віктор Бубнов. Він прекрасно поєднував адвокатську кар’єру і депутатську діяльність, при цьому завжди залишаючись люблячим чоловіком і батьком. Саме в такі моменти усвідомлюєш, що ніщо не вічне і цінувати потрібно кожну мить, адже вона може стати останньою… Приношу щирі співчуття родині та близьким Віктора Івановича. Ми сумуємо разом з вами», – висловив слова співчуття перший заступник голови Одеської обласної ради Вадим Шкарівський.

FB_IMG_1566678559862