65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Подільську спеціалізовану школу-інтернат І-ІІІ ступенів-ліцей інформаційних технологій передано на баланс міста

04-10-2018
1

Подільську спеціалізовану школу-інтернат І-ІІІ ступенів-ліцей інформаційних технологій передано на баланс міста. Дане рішення депутатського корпусу обласної ради дало змогу реалізувати проекти, які планувалися протягом декількох років. Зокрема, у будівлі школи-інтернату буде розміщено загальноосвітню школу №8.

«У школі навчаються 182 учні, необхідність перенесення школи виникла через нестачу місць у класних кімнатах – вони розраховані максимум на 20 учнів, а з кожним роком кількість школярів зростає. Також у старій будівлі була відсутня спортивна зала. Наразі завершуються косметичний ремонт та підготовка кабінетів, і вже за тиждень школа переїде до нової будівлі» – розповіла начальник управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Наталія Добрянська.

У минулому році за кошти обласного бюджету у Подільській спеціалізованій школі-інтернаті І-ІІІ ступенів – ліцей інформаційних технологій встановлено металопластикові енергозберігаючі вікна та двері, нові газові котли, відремонтовано фасад, класні кімнати, банно-пральний комплекс, спортивну залу, оснащено приміщення побутовою технікою.

Також на базі спального корпусу Подільської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів-ліцей інформаційних технологій відкриється перший в Одеській області «Центр соціальної підтримки сім’ї та дітей». У Центрі будуть створені всі необхідні умови для дітей без батьківського піклування та дітей-сирот, які потребують допомоги в процесі адаптації до життя в суспільстві.

Окрім цього, зміни чекають і на колишню будівлю ЗОШ №8. Її буде переобладнано під студентський гуртожиток для над Подільського професійного ліцею. Через відсутність у ньому власного гуртожитку, виникла загроза його закриття.

«В рамках співфінансування з обласного та державного бюджетів на цей рік заплановано ряд проектів, спрямованих на соціально-економічний розвиток міста Подільськ. Більшість з них вже з успіхом реалізовано. У першу чергу – це енергоефективні заходи в учбових та дошкільних закладах, житлових будинках, лікарні та інших об’єктах соціальної сфери. Проводиться ремонт доріг, заплановано відновити міський стадіон», – розповів голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.

Також Анатолій Урбанський неодноразово зазначав, що увага приділяється нагальним питанням всіх без виключення районів області.

1

Повернутися назад