65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Подяка від Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму

03-11-2017
1

Комітет Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму висловив подяку голові Одеської обласної ради Анатолію Урбанському та працівникам обласної ради за сприяння та допомогу в організації та проведенні виїзного засідання Комітету спільно з Комітетом Сейму Республіки Польща з питань фізичної культури, спорту і туризму з порядком денним: «Розвиток туризму в Одеській області, як ефективний приклад успішної співпраці влади та бізнесу на регіональному рівні».

«Всі дні нашого перебування в Одеській області були наповнені конструктивізмом, неймовірними враженнями, а атмосфера була теплою та надзвичайно щирою»,  – йдеться у повідомленні.

Члени Комітету були вражені позитивними змінами, що відбуваються на Одещині, насамперед, будівництвом нових туристичних інфраструктурних об’єктів, відновленням культурної спадщини та висловили бажання сприяти розширенню співпраці та реалізації взаємовигідних проектів у сфері туризму між Україною та Польщею.

«Одещина завжди залишатиметься цікавим місцем для нових інвестиційних проектів, які сприятимуть розвитку туризму та спорту. Тому, обласна рада завжди готова до конструктивної співпраці з закордонними партнерами», – зауважив Анатолій Урбанський.

1

Повернутися назад