65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Працює двадцята сесія обласної ради VII скликання

11-09-2018
DSC_1557

Ухвалено ряд проектів рішень, що стосуються діяльності обласної ради та її органів. Зокрема ухвалено зміни до персонального складу постійних комісій Одеської обласної ради VІІ скликання, що передбачає включення Юрія Басюка до складу постійної комісії обласної ради з питань управління майном спільної власності територіальних громад області.

Наступний блок питань включав внесення змін до діючих регіональних, комплексних та цільових програм. Зокрема, до обласної програми надання фінансової підтримки комунальним підприємствам (установам, організаціям) спільної власності територіальних громад Одеської області, які забезпечують діяльність обласної ради та обласної державної адміністрації на 2017-2019 роки; обласної комплексної програми «Культура Одещини – 2017-2019 роки»; регіональної програми підтримки розвитку книговидання та засобів масової інформації в Одеській області на 2017-2019 роки; програми розвитку туризму та курортів в Одеській області на 2017-2020 роки; обласної комплексної програми соціальної підтримки населення на 2018-2020 роки «Соціальний захист населення в Одеській області»; обласної комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту в Одеській області на 2018-2020 роки». Також підтримано внесення змін до перспективного плану формування територій громад Одеської області.

Заслухавши директора Департаменту фінансів Одеської обласної державної адміністрації Марину Зінченко, депутати ухвалили зміни до обласного бюджету на 2018 рік з урахуванням доповнень.

Після цього було розглянуто ряд майнових проектів рішень. Депутати ухвалили передачу майнового комплексу комунального закладу «Балтська загальноосвітня школа-інтернат № 2 І- ІІ ступенів» зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області до комунальної власності Балтської міської ради, а також внесення змін до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, управління якими здійснює обласна рада.

Далі депутати заслухали звіт керівника Регіонального оперативного штабу для боротьби з аграрним рейдерством в Одеській області про результати роботи щодо запобігання та протидії протиправному поглинанню і захопленню підприємств в агропромисловому комплексі, що мають ознаки рейдерства, на території Одеської області за 2017-2018 роки.

У наступних пунктах порядку денного йшлося про створення, ліквідацію, зміну найменування, затвердження статутів комунальних підприємств, установ, внесення змін до них, про їх діяльність.

Оголошено перерву.

DSC_1371 DSC_1382 DSC_1520 DSC_1525 DSC_1549 DSC_1554

DSC_1557

Повернутися назад