Правопорядок і закон

20-04-2016
HAK_1166-2

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань правової політики, забезпечення законності та правопорядку, боротьби з організованою злочинністю та корупцією під керівництвом Руслана Табунщика.

Депутати детально розглянули лист Головного управління Національної поліції в Одеській області щодо визначення представників громадськості, які увійдуть до складу постійних поліцейських комісій (за напрямками діяльності) та ухвалили кандидатів до зазначених комісій від обласної ради.

Далі перейшли до  розгляду звернення громадянина Новікова Г.А. щодо неправомірних дій забудовника ТОВ «Укржилстрой плюс». Під час проведення будівельних робіт ТОВ «Укржилстрой плюс» незаконно зруйнувало та знесло споруди та будівлі, які належать заявнику. Члени комісії за результатами розгляду заяви вирішили звернутись до правоохоронних органів для передання зазначеної заяви до Слідчого управління ГУНП в Одеській області для подальшого розслідування фактів викладених у заяві.

Також учасники засідання розглянули листи Головного управління Національної поліції в Одеської області та Одеського НДЕКЦ МВС України з проханням надання фінансової допомоги. Для вирішення цього питання депутати звернулись до Одеської обласної державної адміністрації з проханням розробити комплексну програму «Безпечна Одещина на 2016-2018 роки» для можливості включення визначених у листах пропозицій до вказаної програми.

HAK_1168-2 HAK_1169-2