65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Правові рішення

12-02-2016
DSC_0092

В ході засідання постійної комісії обласної ради з питань правової політики, забезпечення законності та правопорядку, боротьби з організованою злочинністю та корупцією (голова – Руслан Табунщик) депутати розглянули низку профільних питань. Зокрема, звернення депутатів Біляївської та Любашівської районних рад про необхідність створення в районах відділень поліції, які будуть функціонувати в структурі Головного управління Національної поліції в Одеській області.

Народні обранці обговорили заяву ДП «УКРРИБА» щодо рейдерського захоплення державного майна невідомими особами та вирішили звернутися до Головного управління Національної поліції з проханням вжити відповідних заходів для врегулювання ситуації.

Далі члени комісії заслухали інформацію Руслана Табунщика про розгляд проекту рішення облради «Про затвердження списків присяжних для місцевих загальних судів, розташованих на території Одеської області». Вони рекомендували включити це питання до порядку денного сесії, яка відбудеться наступного тижня.

* * *

Того ж дня на засіданні постійної комісії облради з питань агропромислового комплексу, яке провів заступник голови комісії Сергій Булигін-Шрамко, було розглянуто проект рішення «Про затвердження регіональної програми розвитку агропромислового комплексу на 2014-2018 роки». Депутати підтримали цей документ та рекомендували його для розгляду на сесії.

Члени комісії взяли до відома інформацію щодо фінансування заходів Регіональної програми розвитку агропромислового комплексу Одеської області, спрямовану на підтримку сільського господарства у 2016 році. Та розглянули питання діяльності мережі ветеринарних установ. А також рекомендували звернутися до Департаменту фінансів облдержадміністрації стосовно виділення коштів на фінансування заходів Програми, спрямованих на продовження робіт з техніко-економічного та екологічного розміщення виноградних насаджень, моніторингу їх стану.

DSC_0088 DSC_0092 dddd1

Повернутися назад