65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Продовження робіт з реконструкції з’єднувального каналу між Чорним морем і Тилігульський лиманом

30-08-2018
2

Продовжуються роботи з реконструкції з’єднувального каналу між Чорним морем і Тилігульським лиманом на території Лиманського району Одеської області у межах РЛП «Тилігульський».

Наразі робітники компанії-підрядника «Укргазифікація-південь» згідно з технічними завданнями виконують роботи із встановлення палей із труб у напрямку Чорного моря.

«Роботи проводяться відповідно змін до проекту на ділянці з морської сторони. Спецтехніки та робітників достатньо. Наразі від заданої точки пройшли майже на 20 метрів – у ґрунт забито більше 15 тон труб-палей»,– повідомив директор РЛП «Тилігульський» Віталій Петрусенко.

Більше 200 палей загальною вагою в 300 тон мають укріпити гідротехнічну споруду з’єднувального каналу довжиною більше 160 метрів з урахуванням гідрогеологічних особливостей даної ділянки.

«Поки що роботи йдуть згідно плану-графіку. Стосовно ж робіт у напрямку збереження водних ресурсів нашого краю, їх контролюють науковці Інституту морської біології НАН України Депутатський корпус Одеської обласної ради та працівники відділу з питань природокористування апарату обласної ради», – пояснив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

5 1326

Повернутися назад