Продовжуються консультації щодо формування територіальних громад

30-06-2016
HAK_5231

В Одеській обласній раді продовжуються консультації із керівниками районних державних адміністрацій, районних рад, міст обласного значення та депутатами обласної ради щодо формування територіальних громад.

Згідно із графіком було заслухано представників Білгород-Дністровського, Біляївського, Комінтернівського та Овідіопольського районів, міст Білгород-Дністровський, Теплодар, Южний та Чорноморськ.

Дискусію викликало питання щодо створення об’єднаних територіальних громад у Комінтернівському районі. Візирська сільська рада пропонує об’єднати довкола себе Новобілярську селищну раду, Сичавську та Любопільську сільські ради. Проте позиція міста Южний полягає в тому, що ці території мають об’єднатися навколо нього, оскільки вони не зможуть забезпечити всю громаду необхідними послугами, зокрема в галузі медицини та освіти.

Остаточно не визначилися із майбутньою конфігурацією громад у Біляївському районі та місті Теплодар.

Від імені Анатолія Урбанського депутат обласної ради Олег Кутателадзе запропонував доопрацювати моделі об’єднаних територіальних громад, враховуючи економічні, фінансові та географічні фактори.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

????????????????????????????????????