65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Продовжуються консультації щодо формування територіальних громад

30-06-2016
HAK_5231

В Одеській обласній раді продовжуються консультації із керівниками районних державних адміністрацій, районних рад, міст обласного значення та депутатами обласної ради щодо формування територіальних громад.

Згідно із графіком було заслухано представників Білгород-Дністровського, Біляївського, Комінтернівського та Овідіопольського районів, міст Білгород-Дністровський, Теплодар, Южний та Чорноморськ.

Дискусію викликало питання щодо створення об’єднаних територіальних громад у Комінтернівському районі. Візирська сільська рада пропонує об’єднати довкола себе Новобілярську селищну раду, Сичавську та Любопільську сільські ради. Проте позиція міста Южний полягає в тому, що ці території мають об’єднатися навколо нього, оскільки вони не зможуть забезпечити всю громаду необхідними послугами, зокрема в галузі медицини та освіти.

Остаточно не визначилися із майбутньою конфігурацією громад у Біляївському районі та місті Теплодар.

Від імені Анатолія Урбанського депутат обласної ради Олег Кутателадзе запропонував доопрацювати моделі об’єднаних територіальних громад, враховуючи економічні, фінансові та географічні фактори.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Повернутися назад