65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Програма «Безпечна Одещина» допоможе протистояти злочинності

14-08-2017
DSC_8123

Підтримання безпеки на Одещині  ̶  одна з ключових задач. Так, за даними управління статистики Одеської області, за перше півріччя 2017 року в регіоні було зафіксовано понад 20 тисяч злочинів, з яких основну частину складають злочини проти майна, життя та здоров’я людини, а також безпеки руху та експлуатації транспорту.

Допомогти вирішити питання безпеки в регіоні покликана обласна цільова програма «Безпечна Одещина». Програмою передбачено створення належних умов для ефективного виконання особовим складом Національної поліції Одеської області покладених завдань у сфері протидії злочинності, покращання правопорядку шляхом збільшення щільності патрулювання постових нарядів поліції, в т. ч. шляхом придбання відповідної спеціальної техніки для груп реагування Національної поліції на території районів Одеської області. Зокрема, правоохоронці отримають 77 нових автомобілів з необхідною комплектацією. Також планується капітальний ремонт двох ізоляторів тимчасового утримання в Білгороді-Дністровському та в Подільську. Згідно с потребами поліції буде проведена закупівля оргтехнічних засобів та криміналістичних валіз, обладнання для роботи з вибухонебезпечними предметами з безпечної відстані та інше матеріально-технічне забезпечення.

«Вкрай важливо зробити Одеський регіон безпечним і стабільним, бо це  ̶   одна з ключових умов для подальшого розвитку підприємницької діяльності, залучення інвестицій та підвищення туристичної привабливості нашого краю. Взаємодія органів місцевої влади з правоохоронцями дозволяє віднайти та розробити саме ті рішення, які послужать основою безпеки та спокою в Одеській області», ̶  підкреслив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

DSC_8123

Повернутися назад