65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Приймальний день голови облради

02-03-2016
HAK_6896

Традиційно, першої середи місяця, голова обласної ради Анатолій Урбанський провів особистий прийом громадян. Питання, з якими зверталися мешканці, здебільшого стосувалися вирішення соціально-побутових проблем, медичного забезпечення та лікування.

Так, до Анатолія Ігоровича звернулася мати онкохворої дитини Оксана Дятлова з проханням виділити матеріальну допомогу на продовження лікування сина. За ії словами, найскладніший період залишився позаду, але на реабілітацію не вистачає коштів. Анатолій Урбанський запевнив, що це питання обов`язково буде розглянуто на найближчому засіданні постійної комісії з питань охорони здоров`я та соціальної політики та взяв його на особистий контроль.

Інвалід першої групи, член товариства сліпих Юрій Кудияров попросив допомоги у справі отримання пенсії через втрату годувальника (для сиріт інвалідів дитинства). Справа в тому, що законом не передбачаються виплати для цієї категорії громадян.

Прийшла й пенсіонерка, член Національної спілки журналістів України Людмила Опроненко, яка звернулася з цікавою пропозицією щодо видавництва власної книги про Героїв Небесної Сотні.

За результатами прийому Анатолій Урбанський наголосив, що у межах компетенції обласної ради по кожному зверненню будуть прийняті відповідні рішення.

HAK_6896 HAK_6920 1

Повернутися назад