65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Прийом громадян

03-02-2016
HAK_4515

Сьогодні, як завше першої середи місяця, голова обласної ради Анатолій Урбанський провів особистий прийом громадян.

Пенсіонерка з Одеси Віра Князєва звернулася до Анатолія Ігоровича з проханням вжити заходів щодо порятунку Одеського музею морського флоту. Для Віри Григорівни це  особливо болюче питання, оскільки вона вже багато років є членом громадської організації ветеранів праці акціонерного товариства «Антарктика».

Інвалід першої групи, ліквідатор аварії на Чорнобильській АЕС Микола Чабанюк попросив голову облради допомогти у отриманні довідок, необхідних для Пенсійного фонду (перерахунку пенсії). Питання, здавалося б, просте. Але через різноманітні бюрократичні перепони  людина   просто впала у відчай, оббиваючи пороги чисельних інстанцій.

Анатолій Урбанський одразу доручив профільним управлінням і відділам обласної ради, постійним комісіям терміново розібратись у порушених відвідувачами питаннях.

Ще частина людей звернулися до голови облради з проханням виділити матеріальну допомогу на лікування чи вирішення соціально-побутових проблем. Були й такі, які прийшли з цікавими пропозиціями щодо налагодження співпраці  у ряді важливих проектів, спрямованих на економічний і культурний розвиток регіону.

Повернутися назад