65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Привітання голови обласної ради Сергія Паращенко з Днем міста Одеси

02-09-2019
Flag_of_Odessa

Дорогі одесити!

Вітаю вас з Днем міста!

Одеса – неймовірне й унікальне місто, яке гармонійно поєднало в собі безліч традицій і культур сотень національностей. У нашому місті завжди панує особливий колорит, особлива атмосфера. Саме тому, оселившись тут одного разу, містяни з гордістю називають себе одеситами.

Ми можемо пишатися десятками імен, які дала Одеса чи не в усі сфери людської діяльності: вчений-офтальмолог, хірург, винахідник, доктор медицини, засновник Інституту очних хвороб і тканинної терапії НАМН України Володимир Філатов, фізик-теоретик, астрофізик і популяризатор науки Георгій Гамов, конструктор космічних кораблів Сергій Корольов, відомі на весь світ письменники-співавтори Ілля Ільф і Євген Петров, поетеса Анна Ахматова, прозаїк і поетеса Віра Інбер та багато інших.

Вірю в те, що сучасне покоління збереже багаті традиції, накопичені за 225 роки існування Одеси. Вітаю всіх одеситів зі святом міста! Бажаю кожній родині щастя, здоров’я, благополуччя, впевненості в завтрашньому дні! Любіть своє місто і будьте в усьому прикладом для інших. Радості всім, добра і взаємної поваги! Пишаюсь тим, що маю честь працювати на благо Одещини.

Голова обласної ради

Сергій Паращенко

Flag_of_Odessa

Повернутися назад