65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Привітання голови Одеської обласної ради Григорія Діденка з Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України та Днем працівників морського та річкового флоту

04-07-2021
BE0EE739-100A-4EAB-A60B-D77989EEF471

Шановні жителі Одеської області! Сьогодні хочу привітати одразу з двома важливими святами — Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України та Днем працівників морського та річкового флоту. Всіх нас, адже Одещина — це морський регіон, а ключова роль і важливість флоту в його розвитку та безпеці — беззаперечна.

Днями у Практичній гавані Одеського порту відкрили стелу пам’яті загиблим воїнам Військово-Морських Сил України. Одеська область пишається своїми військовими моряками, які відважно захищають державні кордони та морські рубежі. І вшановує пам’ять тих, хто віддав у цій боротьбі життя. 

Сьогодні від Одеської обласної ради та від себе висловлюю вдячність всім військовим морякам та ветеранам флоту за вірність традиціям, мужність та патріотизм. 

Ми радіємо вашим досягненням і хвилюємось за вас у найважчі хвилини. Усі ви пройшли перевірку морем, де є місце лише сумлінному виконанню обов’язків, справжній дружбі, честі та сміливості. Бажаю вам і вашим родинам здоров’я, щастя і добробуту.

Ще раз вітаю зі святом!

BE0EE739-100A-4EAB-A60B-D77989EEF471

Повернутися назад