65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Публічні громадські слухання

07-12-2016
DSC_4244

Відбулися публічні громадські слухання проекту рішення Одеської обласної ради «Про затвердження Порядку залучення до пайової участі замовників будівництва за межами населених пунктів, визначення її розміру та використання на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Одеської області», розробником якого виступив апарат обласної ради.

На засіданні були присутні  представники громадських організацій, представники консультаційно-дорадчих органів створених при органах державної влади і органах місцевого самоврядування, які представляють інтереси громадян і суб’єктів господарювання.

Нагадаємо,  що прийняття даного регуляторного акту спрямовано на створення інвестиційного середовища, зокрема залучення приватних інвесторів до будівництва транспортних мереж. Документ розроблено згідно з законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про принципи державної регуляторної політики у сфері господарських відносин». Окрім цього, відповідно до змін у Бюджетному кодексі місцеві бюджети можуть направляти кошти на ремонт доріг державного значення, а це дозволило залучати інвестиції.

Учасники зустрічі ознайомилися з проектом пайової участі у розвитку інженерно-транспортної інфраструктури та основними перевагами.

DSC_4252 DSC_4238 DSC_4244 DSC_4247 DSC_4250

Повернутися назад