Питання внутрішньо переміщених осіб – на контролі обласної ради

19-05-2017
DSC_9577

Голова обласної ради Анатолій Урбанський провів зустріч, у якій взяли участь представники Одесаобленерго та комунального підприємства «Облтрансбуд», директор Департаменту соціальної та сімейної політики ОДА Лілія Коваленко, директор Департаменту фінансів ОДА та депутат обласної ради Марина Зінченко, начальник управління обласної ради з майнових відносин Віктор Лунгул, а також громадяни, що представляють інтереси внутрішньо переміщених осіб.

Під час зустрічі йшлося про врегулювання ситуації із заборгованістю за електроенергію у будівлі на Успенській, 4. Слід зазначити, що дана будівля не здана в експлуатацію та є аварійною. З минулого року тут проживають тимчасово переміщені громадяни з Луганської та Донецької областей. Оскільки будівля належить територіальним громадам сіл, селищ, міст Одеської області, то самовільне заселення до неї є порушенням закону.

Анатолій Урбанський зазначив, що на наступному тижні профільним департаментом ОДА буде представлено програму з можливими варіантами надання житла внутрішньо переміщеним особам і діалог буде продовжено.

DSC_9556 DSC_9568 DSC_9571 DSC_9575 DSC_9577