65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Ремонт дошкільних закладів у Болградському районі

12-12-2016
unnamed

Сьогодні обласна влада працює над тим, щоб збільшити кількість дошкільних установ у регіоні та забезпечити дітей необхідними умовами для навчання. В рамках обласної програми «Освіта Одещини» в області продовжується капітальний ремонт дошкільних закладів», – зауважив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

Так, у селі Баннівка Болградського району йде будівництво додаткового крила будівлі ясел-садку «Колосок». У новій будівлі площею близько 160 квадратних метрів планується розмістити молодшу групу. Також тут буде обладнано приміщення для спортивних занять. На проведення робіт з бюджету області було виділено 800 тисяч гривень. Додатково з місцевого бюджету виділено кошти на заміну вікон, та придбання котла на твердому паливі, який працюватиме на вугіллі і пелетах.

Окрім цього у селі Василівка проводиться капітальний ремонт дитячого садку-ясел «Сонечко», на який було виділено з обласного бюджету 1 мільйон 500 тисяч гривень. Планується замінити покрівлю, систему опалення, встановити металопластикові вікна, буде придбано новий котел, відремонтовано приміщення. Після закінчення ремонту садочок відкриє дві додаткові групи.

unnamed (1) unnamed (2) unnamed

Повернутися назад