65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Ремонт в Болградській ЦРЛ і будівництво житла для медиків

20-09-2018
2

У Болграді ведуться ремонтно-будівельні роботи одразу на двох об’єктах.

Ремонтують фасад будівлі та приміщення приймального відділення Болградської центральної районної лікарні. По завершенні робіт приймальний покій перетвориться в клініко-діагностичний модуль, куди увійдуть палата інтенсивної терапії, мала операційна, перев’язочний пункт, кабінет телемедицини, лабораторія, рентген-кабінет. Окрім цього буде обладнано додатковий заїзд для спеціалізованої медичної техніки та відремонтовано хол лікарні. Кошти на проведення робіт виділено з обласного бюджету в рамках обласної цільової програми «Здоров’я» на 2014-2018 роки у сумі 2,5 мільйонів гривень. Проектно-кошторисна документація проекту виготовлена за кошти районного бюджету.

Також, як анонсувалось раніше, розпочато ремонт в будівлі колишнього гуртожитку під житло для медиків Болградської центральної районної лікарні. Наразі ведуться укріплювальні роботи споруди та добудовується третій поверх. Згідно з проектом, в відремонтованій будівлі буде 12 одно- та двокімнатних квартир з кухнею та санвузлом.

На проведення ремонту з обласного бюджету заплановане виділення 5 млн. гривень. Кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації виділено з районного бюджету.

Квартири будуть виділяти лікарям у якості службового житла, що дозволить залучити до роботи у лікарні молодих спеціалістів.

За словами головного лікаря Болградської ЦРЛ Олександра Михайленко, в 2018 році на роботу в Болградську районну лікарню прийшли три лікаря-інтерна і один лікар-реаніматолог. Ці та інші медики потребують житла, так як вони живуть в орендованих квартирах.

Подібний проект в Одеській області за останні десятиліття здійснюється вперше.

«Соціальні питання треба намагатись вирішувати комплексно. Цьому сприяють нові реформи, зокрема реформа децентралізація влади, ініційована Президентом України Петром Порошенком.

Нещодавно за рахунок коштів обласного бюджету було відремонтовано будівлю Подільського медичного училища, потім приступили до ремонту гуртожитку для студентів медучилища. Тепер так само – за рахунок коштів району виготовлено проектно-кошторисну документацію, а ремонтні роботи ведуться за коштом області.

Цей проект ми реалізовуємо у постійній взаємодії з керівництвом Болградського району, що дозволить доукомплектувати штат районної лікарні молодими лікарями», – висловився голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.

_Лікарня_до ремонту 1 2 3 6 77_Будинок лікарів_До ремонту (2) 7а 8 9 9_Будинок лікарів_До ремонту (1) 13 14 15 16 17 18

Повернутися назад