Ремонтні роботи в Одеському театрі

15-05-2017
DSC_9134

Ряд ремонтних робот завершено в Одеському академічному українському музично-драматичному театрі ім. Василя Василька. Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. Василя Василька — один з провідних театрів країни. Будівлю театру було збудовано у 1903 році, вона являє собою значну історичну та архітектурну цінність для міста. За дев’ять десятиліть на сцені театру було поставлено понад 600 вистав, над якими працювали видатні режисери, актори, художники, музиканти.

«Створення умов для розвитку культурного простору та організації дозвілля мешканців області, туристів та екскурсантів, що відвідують Одещину, відповідає пріоритетам успішного регіону. Ми повинні зберегти нашу культурну спадщину, адже це символ не тільки минулого, а й сьогодення», – зазначив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

Від початку ремонтних робот було: замінено теплотрасу, частково відремонтовано каналізаційний трубопровід, встановлено додаткові баки для холодної води та частково замінено водопровід та дах над складом декорацій, утеплено купол, розташований над сценою. У поточному році заплановано реабілітацію та реставрацію фасадів будівлі. Наразі вже виготовлено науково-проектну документацію, наступним кроком буде оголошення тендеру через систему публічних закупівель «ProZorro».

DSC_9132 DSC_9134 ukrainskiy-teatr-odessa-shema-zala-i-karta-proezda-v-odesse1