65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Ремонтують школу-інтернат

26-10-2016
Школа інтернат (1)

В Чорнянській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат І-ІІ ступенів Окнянського району розпочалися ремонтні роботи. На даному об’єкті працює дві бригади будівельників – підрядна організація обласної ради та КП “Універсал”. З обласного бюджету було виділено 700 тисяч гривень згідно з обласною програмою «Освіта Одещини» за рахунок освітньої субвенції. За виділені кошти в Чорнянській школі-інтернат в цьому році замінено 85 вікон і 20 дверей.

Вже розпочато роботи з заміни підлоги в коридорі та капітальний ремонт спортивної зали. Також планується ремонт санітарних кімнат. КП “Універсал” уклав угоду на суму 37991 гривень і вже проводить роботи по заміні підлоги на площі 86,1 кв.м. – це три навчальні класи та бухгалтерія. Подібних будівельно-ремонтних робіт в даному приміщенні не проводили з часів його будівництва, а це 70-ті роки минулого століття.

«Школа-інтернат сьогодні – це колосальна соціальна та матеріальна підтримка батьків. Особливо сім’ям, які перебувають у складній життєвій ситуації. Заради майбутнього дітей ми повинні робити все, щоб у маленьких українців було щасливе дитинство та вони жили та началися у комфортних умовах», – зазначив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

Школа інтернат (1) Школа інтернат (2) Школа інтернат (6) Школа інтернат (7) Школа інтернат (9) Школа інтернат (13) Школа інтернат( 10)

Повернутися назад