Рені – 470 років

10-09-2018
День Рени (15)

Місто Рені Одеської області відзначило 470-річчя. До Дня міста було підготовлено різноманітну та насичену святкову програму. Так, усі бажаючі могли послухати виступ духового оркестру, ознайомитися з історією Рені у фотографіях, картах і документах, розміщених на спеціальних стендах, помилуватися картинами ренійських художників, ознайомитися з військовою технікою, взяти участь у конкурсах, майстер-класах, відвідати ярмарок. Також до Дня міста було приурочено відкриття пам’ятного знаку «Планета Рені». А увечері святковою програмою було передбачено виступи професійних танцюристів і музикантів, дискотеку та святковий феєрверк.

З головної концертної сцени ренійців зі святом вітали керівники міста, району та області. Від імені голови обласної ради Анатолія Урбанського присутніх привітав депутат обласної ради Володимир Чумаченко: «Дорогі друзі, вітаю вас з Днем дивовижно гарного міста на березі Дунаю – Рені. Сьогодні ми бачимо, як розбудовується місто, стає красивішим, кращим, комфортнішим, затишнішим. Від усієї душі зичу ренійцям міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й мирного неба! Нехай місто завжди розвивається, а серед його жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра».

День Рени (1) День Рени (4) День Рени (5) День Рени (11) День Рени (13) День Рени (15) День Рени (23) День Рени (24) День Рени (26) День Рени (28) День Рени (30) День Рени (31) День Рени (32) День Рени (34) День Рени (42) День Рени (44) День Рени (45)