65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Робоча нарада щодо вирішення питання завершення реконструкції шлюзу-регулятора «Репіда» на водосховищі Ялпуг

18-08-2020
1

Перший заступник голови обласної ради Вадим Шкарівський провів робочу нараду щодо вирішення питання по завершенню реконструкції шлюзу-регулятора «Репіда» на водосховищі Ялпуг в Ізмаїльському районі Одеської області.

В нараді взяли участь представники Басейнового управління водних ресурсів річок Причорномор’я та нижнього Дунаю, Ізмаїльського управління водного господарства, Одеської обласної дирекції будівництва водогосподарських об’єктів, ДРПВІ «Укрпівдендіпроводгосп» та представник підрядної організації ТОВ «СМУ-22».

Під час наради були обговорені питання щодо необхідності термінового завершення робіт по будівництву перемичок з мінерального ґрунту відповідно до проекту реконструкції шлюзу-регулятора «Репіда». Після закінчення робіт необхідно буде відкачати воду на об’єкті будівництва та забезпечити доступ ДРПВІ «Укрпівдендіпроводгосп» для обстеження стану існуючого шлюза-регулятора, з подальшим складанням дефектного акту та підготовкою коригування проектно-кошторисної документації і проходженням експертизи. Після чого буде оголошено тендер на виконання робіт.

«На сьогоднішній день шлюз-регулятор Репіда відіграє важливу роль в наповненні озера Ялпуг, яке є майже єдиним джерелом водопостачання міста Болград. Даний шлюз знаходиться в аварійному стані, але виконує дуже значну функцію регулювання водообміну між річкою Дунай та озером Ялпуг. Гроші в державному бюджеті на цю реконструкцію передбачені, але через ряд технічних та юридичних питань, ремонт досі не розпочато. За результатами наради були визначені подальші спільні кроки для вирішення існуючих проблем. Я сподіваюсь, що на наступну нараду, яка відбудеться через місяць, ми вийдемо вже з відчутним результатом», – висловився Вадим Шкарівський.

1 2 6

Повернутися назад