65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Робочий візит до Балтського району

14-02-2017
DSC_5133

Під час робочого візиту до Балтського району голова обласної ради Анатолій Урбанський та голова обласної державної адміністрації Максим Степанов спільно з депутатами обласної ради, керівництвом району та міста відвідали ряд об’єктів.

Так керівники області оглянули місце будівництва спортивного комплексу,  у якому обладнають майданчики для міні-футболу, гандболу, волейболу, баскетболу, а також іншим спортивним інвентарем і всією необхідною інфраструктурою – роздягальнями, душовими, медпунктом, тренерськими кімнатами та іншими приміщеннями. Також керівництвом міста було продемонстровано ряд комунальної техніки, яку найбільша об’єднана територіальна громада в Одеській області придбала за 2016 рік за рахунок інфраструктурної субвенції.

Крім того, у ході візиту керівництво області провело робочу нараду з питань децентралізації та територіального об’єднання громад, участь у якій взяли голови райдержадміністрацій, районних рад Балтського та Кодимського районів, міський та сільські голови,депутати Одеської обласної ради, сільгоспвиробники, керівники установ, підприємств, організацій та активісти.

Міський голова Балти Сергій Мазур поділився досвідом, щодо основних напрямки роботи в рамках децентралізації та пріоритетів в роботі міської влади з питань соціально-економічного розвитку. Присутні мали змогу задати питання та отримати відповідь на всі питання, що їх турбували.

«Темпи розвитку Балтська об’єднана територіальна громада є прикладом не тільки для Одеської області, а й для громад  з усієї України. – У цьому, велика заслуга міського голови Балти Сергія Мазура, який стояв на чолі усіх цих перетворень. Мешканці Балтського району є першопрохідцями у процесі об`єднання громад, а обласна рада та депутати, в свою чергу, усіляко сприятимуть соціально-економічному розвитку району» – зазначив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

DSC_5478 DSC_5098 DSC_5105 DSC_5133 DSC_5265 DSC_5303 DSC_5327 DSC_5341 DSC_5351 DSC_5406 DSC_5435 DSC_5474

Повернутися назад