Робота над пропозиціями щодо створення загального патріотично-волонтерського центру триває

16-02-2017
photo5269432141115140015

Голова обласної ради Анатолій Урбанський провів зустріч із представником патріотичної організації «Самооборона Одеси» Віталієм Кожухарем.

У ході розмови жваво обговорювалося питання стосовно створення загального патріотично-волонтерського центру, який голова обласної ради запропонував розмістити за адресою: вул. Канатна, 35.

Нагадаємо, що 22 грудня 2016 року голова обласної ради провів зустріч із представниками волонтерських груп та патріотичних організацій. Серед яких – «Корпорація монстрів», «Заради миру в Україні», «Волонтерський рух Одеси», «Берегиня», «Чорний тюльпан. Одеса», «Самооборона Одеси»  «Вільні люди», «Добрий самаритянин» «Життя для тебе», «ФРІ»-Одеса, «Спільна Мета».

«Представники усіх патріотично-волонтерських груп Одеської області спільно підготують перелік організацій, які будуть розміщені у будівлі на Канатній, 35 та сподіваюсь на підтримку депутатського корпусу з питання отримання пільг з орендної плати за користування майном спільної власності територіальних громад області (вона становитиме 1 гривню на рік). На наступній зустрічі, яка пройде найближчим часом ми детально обговоримо усі нюанси, зокрема щодо ремонту даної будівлі», – резюмував Анатолій Урбанський.

Усі озвучені пропозиції детальніше обговорюватимуться на наступній зустрічі, котра пройде у більш широкому форматі – із залученням представників волонтерських груп та патріотичних організацій.

photo5269432141115140015