65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Розпочала роботу двадцять друга сесія обласної ради VII скликання

22-02-2019
2427

Розпочалася позачергова двадцять друга сесія Одеської обласної ради VII скликання. Робочу президію сесії очолює голова обласної ради Анатолій Урбанський. До складу президії входять заступники голови обласної ради – Олег Радковський та Юрій Дімчогло, голова обласної державної адміністрації Максим Степанов.

На засіданні присутні народні депутати України та депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів ОДА, голови міст обласного значення, районних рад та районних державних адміністрацій, голови ОТГ, представники ЗМІ.

Відкриваючи сесію, Анатолій Урбанський традиційно привітав колег по депутатському корпусу, які святкували свої дні народження та ювілеї у міжсесійний період та побажав колегам щастя, здоров’я та здійснення мрій. Вітання отримали: Євгенія Абрамова, Анатолій Артеменко, Олександр Адзеленко, Іван Бойченко, Андрій Івашов.

В якості подарунка було вручено книги українських письменників Василя Шкляра «Залишенець. Чорний ворон» та Георгія Голубенка «Одеський Декамерон». В основу роману Шкляра покладено історичні документи з розсекречених архівів КДБ, до книги Голубенка увійшло найкраще з написаного автором – його знамениті одеські розповіді, комедія «Одеський підкидьок» (за якою знято однойменний фільм та йде спектакль на сцені місцевого театру), розділи з незакінченого роману про легендарного одесита та мецената Бориса Литвака.

Також голова обласної ради Анатолій Урбанський зробив оголошення, що зі складу депутатської фракції «Наш край» в Одеській області виключено Антова Трифона Даниловича, таким чином склад фракції становить 7 депутатів.

Після чого депутати пройшли реєстрацію та приступили до обговорення порядку денного, який містить понад 20 питань.

DSC_8544 DSC_8564 DSC_8605DSC_8618 DSC_8642 DSC_8671 DSC_8676DSC_8679 DSC_8685

2427

Повернутися назад