65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Відбулося засідання регіонального парламенту (ОНОВЛЕНО)

17-06-2016
HAK_4594

Сьогодні відбулася шоста сесія обласної ради сьомого скликання. Депутати розглянули 49 питань порядку денного. На засідання регіонального парламенту також були запрошені народні депутати України, керівництво Прокуратури Одеської області і Головного управління Національної поліції в Одеській області, голова обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі, в.о. заступника голови ОДА Соломія Бобровська, керівники структурних підрозділів ОДА, голови районних рад, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

На початку засідання голова обласної ради Анатолій Урбанський привітав колег, які відсвяткували свої дні народження в період між п’ятою та шостою сесіями: Марину Зінченко, Ігора Клименко, Юрія Маслова, Володимира Осіпова, Аллу Стоянову, Віталія Харченко та вручив їм пам’ятні подарунки.

Далі Анатолій Урбанський із сесійної трибуни повідомив присутнім: «Українськими вченими та патріотами на основі найкращих світових досягнень була створена система генетичної ідентифікації особистості АТО, яка забезпечує найшвидшу ідентифікацію усіх військовослужбовців шляхом виготовлення персональних генетичних жетонів.  Сьогодні мені випала честь вручити нашим військовослужбовцям перші жетони, або їх ще називають «АТОни»  заступнику Головного управління Національної поліції в Одеській області полковнику поліції Сергію Махотіну, начальнику Південного територіального управління національної гвардії України генерал-майору Володимиру Кондратюку та полковнику Обласного військового комісаріату Юрію Білякову».

Також Анатолій Урбанський вручив депутату обласної ради, керівнику постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Анатолію Садовнику цінний подарунок – наручний годинник Одеської обласної ради за вагомий внесок у розвиток сфери охорони здоров’я та напередодні Дня медичного працівника.

І ще один приємний момент шостої сесії – рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Одеської області» двом нашим відомим землякам: за мужність, самовідданість, вагомий внесок у справу героїко-патріотичного виховання молоді, розвиток ветеранського руху Одещини та активну громадянську позицію Герою Другої світової війни Михайлу Шуляку та лікарю-епідеміологу вищої категорії, кандидату медичних наук, члену Одеської регіональної академії наук Миколі Ревенку́ за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у профілактику та боротьбу з соціальними та особливо небезпечними інфекціями впродовж 25-річної науково-практичної роботи в системі санітарно-епідеміологічної служби, а також з нагоди 85-річчя. За традицією, безпосереднє нагородження відбудеться під час святкування 25-ї річниці Незалежності України. Після цього Анатолій Урбанський закликав колег по депутатському корпусу до конструктивної роботи.

Серед перших питань було розглянуто пункт про внесення доповнення до рішення обласної ради «Про персональний склад президії Одеської обласної ради VІI скликання». До складу президії увійшов керівник депутатської групи «За економічний розвиток Одещини» Вадим Теплицький.

Також депутатський корпус ухвалив Положення про виплату стипендії Одеської обласної ради обдарованим дітям Одеської області. Це Положення визначає порядок призначення та виплати один раз на рік стипендії обдарованим дітям віком від 8 до 18 років за особисті досягнення у сфері освіти, культури, мистецтв, фізичної культурі та спорту.

Підтримку депутатів здобув і ряд звернень до керівництва країни. Зокрема, звернення депутатів Одеської обласної ради до Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Фонду державного майна України щодо можливості перерахування 2% до місцевих бюджетів, а саме 1% до бюджету міста Южний та 1% до обласного бюджету Одеської області від остаточної ціни продажу на аукціоні ПАТ «Одеський припортовий завод». Адже видатки на обслуговування та забезпечення інженерно-транспортної інфраструктури здійснюється саме з місцевих бюджетів.

Проте роботу депутатського корпусу перервали люди у камуфляжі, які представилися бійцями добровольчих батальйонів, заблокували сесійну трибуну. За ініціативою Анатолія Урбанського була оголошена перерва, під час якої відбулося позачергове засідання керівництва обласної ради спільно з усіма головами депутатських фракцій для розгляду питання про визнання на території Одеської області ветеранами війни добровольців-учасників бойових дій, добровольців інвалідів війни та інших захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Після цього даний проект рішення був внесений до порядку денного та підтримано переважною кількістю у 65 голосів. Також Анатолій Урбанський провів незапланований брифінг, на якому відповів на запитання журналістів.

На сесії розглядалася і велика кількість кадрових питань, зокрема – укладання та продовження контрактів з керівниками підприємств, лікувальних та учбових закладів, що знаходяться в обласній комунальній власності. Депутати ухвалили всі представлені кандидатури, після чого перейшли до розгляду майнових та земельних проектів рішень. Також учасники засідання підтримали питання щодо створення комунального підприємства «Центр обслуговування громадян».

Під час подальшої роботи депутати прийняли ухвалили низку регіональних програм, а також підтримали внесення змін до вже існуючих програмних документів, до обласного бюджету на 2016 рік.

Завершилося пленарне засідання розглядом депутатських запитів.

photo_2016-06-17_16-02-28photo_2016-06-17_16-02-24photo_2016-06-17_16-02-21

photo_2016-06-17_11-13-22 photo_2016-06-17_11-13-23 photo_2016-06-17_11-13-35 HAK_4551

  HAK_4594

photo_2016-06-17_12-10-25 photo_2016-06-17_12-14-55 photo_2016-06-17_12-14-58

Повернутися назад