65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Розвиток сільської медицини

07-07-2016
ФАП-768×512

У селі Пасат Балтського району було відкрито фельдшерсько-акушерский пункт. ФАП розмістився у будівлі сільської ради, кошти на ремонт приміщень були виділені із бюджету Балтської об’єднаної територіальної громади. У закладі зробили якісний ремонт, провели каналізацію та автономне водопостачання, встановили бойлер. Також медичний заклад забезпечений усіма необхідними ліками для надання невідкладної допомоги.

За словами голови Балтської об’єднаної територіальної громади Сергія Мазура, в рамках цільової програми «Здоров’я» Балтської ОТГ на 2016-2017 роки ФАПи інших сіл також будуть розміщатися в адмінбудівлях, які звільнилися. Зокрема, у сусідньому селі Перельоти адмінбудівлю також буде переобладнано під ФАП. Тут зроблять перепланування та замітять дах.

Окрім цього реформування системи охорони здоров’я Балтської ОТГ передбачає забезпечення сільських медиків службовим житлом.

«В рамках децентралізації ми проводимо велику роботу, яка приносить реальні, суттєві результати для мешканців Одеської області. Яскравим прикладом цього є створення найбільшої об’єднаної територіальної громади – Балтської. Поставленої мети можна досягти тільки завдяки спільній співпраці депутатського корпусу, керівників міст, голів сільських рад, об’єднаних територіальних громад, органів виконавчої влади», – зазначив Анатолій Урбанський.

ФАП-768x512

Повернутися назад