Селу Маяки – 597 років від дня заснування

09-10-2018
1

У селі Маяки Біляївського району відсвяткували 597-му річницю від дня заснування населеного пункту. Маяківську громаду вітали: голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський, депутат Одеської обласної ради Марина Зінченко, голова Маяківської ОТГ Віктор Дяченко, голова Біляївської райради Олег Мішаглі, голова Біляївської райдержадміністрації Василь Самокиш, голови ОТГ Одещини, депутати різних рівнів, представники асоціації місцевих рад Біляївського району та органів місцевого самоврядування, духовенство.

Під час своєї вітальної промови Анатолій Урбанський відзначив динамічний розвиток села та зауважив, що Маяківська ОТГ була однією з перших громад, яка долучилася й підтримали реформу децентралізації:

«Усі досягнення, якими багате село Маяки, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Згуртованість Маяківської громади вже давно стала взірцем вдалого та результативного господарювання для інших громад Одещини. Сучасні Маяки можуть пишатися тим, що тут народжуються і зростають покоління талановитих і працелюбних людей, які змінюють його обличчя на краще, підтримуючи прогресивні реформи Уряду України», – наголосив під час своєї промови Анатолій Урбанський.

З нагоди Дня села Маяки, мешканці краю отримали чимало подарунків та нагород. Так, за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я та високий професіоналізм Маяки Біляївського району Почесною відзнакою Одеської обласної ради нагороджено Олега Любинського – головного лікаря Маяківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Біляївського району.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі, навчання і виховання підростаючого покоління, високий професіоналізм та з нагоди Дня села Маяки Біляївського району Почесною грамотою Одеської обласної ради нагороджено Надію Маслій – вчителя початкових класів Маяківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Біляївського району.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток регіону, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди Дня села Маяки Біляївського району Почесними грамотами Одеської обласної ради нагороджено механізатора ТОВ ВКА «Маяки» Біляївського району Миколу Мошковцана та водія комунального підприємства «Наше село» Івана Сичова.

Також подарунки від гостей отримали наймолодша сім’я села Маяки та сім’ї, які відсвяткували своє золоте весілля. Не залишились без уваги найстарше покоління села, які бережуть історію та традиції свого краю та родини,  які перемогли у конкурсі «Найкраща садиба-2018».

1234567