65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Семінар щодо «Поширення досвіду заміщення газу альтернативними видами палива та розвитку сфери відновлюваної енергетики»

26-06-2017
DSC_4417

Голова постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Дмитро Чапір взяв участь у семінарі щодо «Поширення досвіду заміщення газу альтернативними видами палива та розвитку сфери відновлюваної енергетики». У семінарі взяли участь близько 80 осіб: представники місцевих органів влади, виробники «зеленої» енергії, міжнародні експерти, представники агрохолдингів та компаній, потенційні інвестори, ЗМІ та усі ті, хто переконаний, що енергетичне майбутнє України за відновлюваною енергетикою.

Довідка: Цикл тематичних інформаційно-роз’яснювальних семінарів дозволить на конкретних прикладах продемонструвати громадам переваги реалізації проектів із використання відновлюваних джерел енергії. В першу чергу, такі проекти – це можливість зменшити та замістити споживання газу й нарешті стати енергонезалежними. Однак, найголовніше – це шлях до соціально-економічного зміцнення всього регіону та підвищення добробуту громад. В Одеській області встановлено 232,1 МВт загальної потужностей відновлюваної електроенергетики. До використання відновлюваних джерел долучаються і пересічні громадяни. Одеська область посідає 7 місце серед регіонів України за кількістю домогосподарств, що встановили сонячні електроустановки.

Перш за все учасники засідання розглянули питання щодо поширення та впровадження досвіду виробництва теплової та електричної з альтернативних джерел. Також присутні обговорили економічні стимули, законодавчі ініціативи та фінансові механізми. Окрім цього, були розглянуті перспективи впровадження інноваційних технологій щодо використання біомаси для виробництва теплової та електричної енергії.

Зокрема, учасники семінару обговорили можливість створення у місті Теплодар кластеру з використання відновлюваних джерел енергії, зокрема, встановити когенераційну установку на біомасі, сонячну та вітрову електростанції тощо.

Захід став заключним акордом у циклі інформаційно-роз’яснювальних семінарів, присвячених перевагам впровадження проектів «чистої» енергетики.

11_6 DSC_4417 DSC_4443 DSC_4446 DSC_4448 DSC_4450

Повернутися назад