Сергій Паращенко взяв участь у відео-конференції з головою Одеського представництва СММ ОБСЄ

21-07-2020
DSC_7621
Голова Одеської обласної ради Сергій Паращенко провів зустріч з новопризначеним головою Одеського представництва Спеціальної моніторингової місії організації з безпеки та співробітництва в Європі (СММ ОБСЄ) паном Кайлом Кінгом у форматі ZOOM відео-конференції.

Після взаємних привітань пан Кінг надав інформацію про поточну діяльність команди в рамках мандату СММ ОБСЄ, в свою чергу Сергій Паращенко розповів про нагальні та пріоритетні задачі Одеської обласної ради. Також сторони обговорили поточну ситуацію щодо пандемії в регіоні, подальшу співпрацю та можливі сфери співробітництва місії ОБСЄ з регіональним парламентом.

Сергій Паращенко підкреслив, що обласна рада зацікавлена у реалізації спільних проектів, спрямованих на дотримання прав людини, забезпечення миру, стабільності й розвитку Одеського регіону.

ДОВІДКОВО: Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ нараховує 57 країн-учасниць. Це – неозброєна цивільна місія, основне завдання якої неупереджено і об’єктивно спостерігати та звітувати про ситуацію в Україні, а також сприяти діалогу між усіма сторонами конфлікту.

З метою сприяння діалогу на місцях СММ взаємодіє з органами влади усіх рівнів, а також з громадським суспільством, етнічними та релігійними групами та місцевими громадами. До повноважень СММ входить збір інформації та звітування про ситуацію з безпекою. Робити висновки та проводити будь-які розслідування – не входить до компетенції Місії.

DSC_7612 DSC_7621 DSC_7637