Щодо надання цільової адресної допомоги населенню Одеської області

10-01-2019
HAK_9648

Календарний рік розпочався і апарат Одеської обласної ради та депутатський корпус працюють згідно штатного розкладу. Так, керуючий справами апарату обласної ради Олександр Балан проводить роз’яснювальну роботу серед депутатів.

Одне з важливих питань, яке турбує населення регіону – порядок надання цільової адресної допомоги сім’ям, які опинилися у скрутних життєвих обставинах, та малозабезпеченим верствам населення Одеської області. Відповідне рішення було прийняте під час двадцять першої сесії обласної ради сьомого скликання – Про внесення змін до рішення обласної ради від 21 грудня 2017 року № 578-VIІ «Про затвердження обласної комплексної програми соціальної підтримки населення на 2018-2020 роки «Соціальний захист населення в Одеській області».

«Підставою для надання цільової адресної допомоги є відповідне подання депутата обласної ради, особиста заява громадянина, мешканця Одеської області або особи, яка переміщена з тимчасово окупованої території України, або району проведення антитерористичної операції», – пояснює Олександр Балан.

Цільова адресна допомога надається малозабезпеченим верствам населення; сім’ям та громадянам, які опинились у скрутних життєвих обставинах, сім’ям та громадянам, які постраждали внаслідок стихійного лиха чи пожежі, громадянам, які потребують лікування тяжких або хронічних хвороб та хвороб, що потребують тривалого лікування, оперативного втручання тощо.

Рішення про надання матеріальної допомоги приймається згідно з дорученням голови обласної ради.

«У разі, якщо розмір допомоги не перевищує суму 40 тисяч гривень рішення приймає постійна комісія обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики, і оформляється відповідними висновками та рекомендаціями згаданої постійної комісії з подальшим виданням розпорядження обласної ради, яке готує управління з питань економіки, бюджету, інвестицій та міжнародного співробітництва апарату обласної ради. Якщо ж розмір допомоги перевищує суму 40 тисяч гривень, то розгляд даного питання вноситься до порядку денного чергової сесії обласної ради. При цьому розмір цільової адресної допомоги громадянину встановлюється постійною комісією обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики в залежності від конкретних умов, в яких опинився заявник», – висловися голова обласної ради Анатолій Урбанський.

Докладніше З порядком надання адресної допомоги громадяни можуть ознайомитися на офіційному сайті обласної ради oblrada.odessa.gov.ua у розділі «Звернення громадян», перейшовши до пункту «Надання цільової адресної допомоги», знайти й натиснути рядок «Про затвердження порядку надання цільової адресної допомоги сім’ям, які опинилися у скрутних життєвих обставинах, та малозабезпеченим верствам населення Одеської області».

????????????????????????????????????