Схід мешканців селища Суворове

17-02-2017
image

У селищі Суворове Ізмаїльського району відбувся схід мешканців. У важливому для громади заході також взяли участь народний депутат Верховної Ради України Олександр Урбанський та  депутат Одеської обласної ради Валентин Волканов.

Захід розпочався виступом селищного голови Петра Генчевського. Далі присутні обговорювали підсумки діяльності селищної ради та її виконавчого комітету в минулому році, питання самооподаткування (кошти йдуть на благоустрій та утримання соцоб’єктів загального користування селища), землі, медицини, транспортного сполучення і розвитку інфраструктури. У селища непогані показники створення нових робочих місць – тут відновив свою роботу асфальтний завод та збудована сонячна електростанція.

Також перед громадою виступили гості сходу – депутати підбили підсумки роботи за минулий 2016 рік, озвучили плани на майбутнє і відповіли на численні запитання суворовців. Зокрема Валентин Волканов зазначив, що згідно з рішенням обласної ради від 23.12.2016 р № 307-VІІ з обласного бюджету розвитку планується виділити значні кошти на капітальний ремонт селищної лікарні та капітальний ремонт дороги і мосту по вул. Пушкіна. Так само депутат розповів про свою діяльність щодо зміцнення матеріальної бази селищного будинку культури (тут успішно діють 6 народних колективів та 11 аматорських), дитячого садка «Колосок» та притулку «Гніздечко».

Окремо варто відзначити, що в багатому традиціями селищі діє оргкомітет по видання спеціальної книги про історію селища. Сприяння та підтримку в його розвитку надає народний депутат України Олександр Урбанський.

Всі присутні були активні і налаштовані на роботу заради спільної мети – подальшого динамічного розвитку громади та селища.

IMG_8194 DSCN8785 DSCN8807 image IMG_8172