65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Сільські амбулаторії отримали нові медичні автомобілі та чемоданчики телемедицини

12-03-2020
DSC_0957

Голова Одеської обласної ради Сергій Паращенко спільно з головою обласної державної адміністрації Максимом Куцим передав ключі від автомобілів та чемоданчики телемедицини для лікарів, які працюють у сільській місцевості.

Сергій Паращенко зазначив, що рішення про передачу службових авто було прийнято на минулій сесії обласної ради. Нові автомобілі та обладнання отримали сільські амбулаторії Авангардівської та Дальницької об’єднаних територіальних громад, Балтського, Подільського, Ізмаїльського, Лиманського, Любашівського, Окнянського, Саратського, Тарутинського, Татарбунарського районів.

22 автомобілі марки «Renault Duster» було закуплено на умовах співфінансування, зокрема левова частина коштів – субвенція з державного бюджету на розвиток системи охорони здоров’я в сільській місцевості та залишок з місцевого бюджету. Вартість одного авто складає 456 тисяч гривень. На легкових медичних автомобілях лікарі зможуть дістатися до пацієнтів у будь-який населений пункт, провести виїзний прийом, проконсультувати, обстежити пацієнта, попередити можливі ускладнення чи захворюваності.

Також закуплено 33 програмних апаратних комплексів для телеметрії та телемедичного консультування сімейної медицини – чемоданчики телемедицини, які укомплектовані портативним ЕКГ, вимірювачем артеріального тиску і частоти серцевих скорочень, портативним пульсометром, спірометром, безконтактним термометром, цифровим дерматоскопом, цифровою оглядовою камерою, планшетним ПК, необхідним програмним забезпеченням.

DSC_0955 DSC_0957 DSC_0992 DSC_1053 DSC_1074 DSC_1082

Повернутися назад