65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Спільна робота

25-01-2016
HAK_3701

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань будівництва, регіонального розвитку та культурної спадщини (голова  – Марія Гайдар).

В роботі засідання взяв участь очільник обласної ради Анатолій Урбанський.

Депутати проаналізували, наскільки ефективно були  освоєні кошти державного і обласного бюджетів на будівництві об’єктів у районах і містах Одещини протягом минулого року. Серед найважливіших і найбільш затратних проектів називали  будівництво доріг (в тому числі й об’їзного шляху в обхід Рені),  водогонів і  каналізаційних мереж, газопроводів, ліній вуличного освітлення у селах, завершення будівництва шкіл (зокрема, й  початкової школи в селищі Авангард, котру нещодавно було здано в експлуатацію).

Крім того, присутні заслухали звіт про роботу комунального підприємства «Облтрансбуд» за минулий рік і намітили спільні плани на перспективу.

Анатолій Урбанський закликав  керівництво «Облтрансбуду» активніше співпрацювати   з депутатами. А саме – залучати їх до розробки проектно-кошторисної документації на будівництво, реконструкцію і капітальний ремонт будівель і споруд, землевпорядної документації.

– Депутати досконало знають проблеми своїх округів, фахівців на місцях.  Давайте спільно готувати проекти. Це дасть змогу розвантажити комунальне підприємство. І  скоротить відстань від розробки проекту до його втілення в життя, –  наголосив голова облради/

Повернутися назад