65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Спільне виїзне засідання Депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Республікою Молдова та Групи дружби з Україною Парламенту Республіка Молдова

28-11-2018
2

У Кишиневі проходить чергове спільне засідання парламентської Групи дружби Верховної Ради України та Парламенту Республіки Молдова «Україна – Молдова».

Українську делегацію представляють: народний депутат України, голова депутатської групи ВРУ з міжпарламентських зв’язків з Республікою Молдова Павло Унгурян, голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський, народний депутати України Олександр Урбанський та інші.

Голова Групи дружби з Україною Парламенту Республіки Молдова – Євгеній Нікіфорчук висловив свої вітання українським колегам: «Молдовська сторона приділяє важливе значення розвитку діалогу між Республікою Молдова та Україною. Хочу висловити свою впевненість у тому, що відновлення взаємодії між законодавчими органами наших країн надасть додатковий імпульс укріпленню усього комплексу двосторонніх зв’язків та поглибленню міжпарламентських відносин».

В ході засідання були обговоренні питання інформаційної безпеки, ситуацію на молдовсько-українському кордоні, транспортної інфраструктури та протидії російській пропаганді.

«Переконаний, що нашим країнам треба повністю зосередити зусилля на спільному стратегічному пріоритеті – європейській інтеграції та покращити взаємодію в існуючих форматах регіональної співпраці», – висловився під час виступу Анатолій Урбанський.

Парламентарії обох країн також обговорили актуальні питання розвитку міжпарламентської взаємодії та плани подальшого спільного співробітництва.

1 2 3 4

Повернутися назад