65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Термінове засідання

01-02-2017
DSC_3806

Відбулося термінове засідання за ініціативою депутатів обласної ради Андрія Івашова та Дмитра Чапіра – голови постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження  щодо вирішення питання неправомірності нарахування ТОВ “Інфоксводоканал”  оплати за послугу водопостачання  житлово-будівельним кооперативам, не обладнаним будинковими вузлами обліку. Засідання відбулося за участю голів правління ЖБК, представників  Департаменту розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства ОДА, Департаменту міського господарства Одеської міської ради.

Заслухавши представників ЖБК та ТОВ “Інфоксводоканал”, присутні дійшли висновків: призупинити нарахування за нормативом споживання за послугу з водопостачання ЖБК, починаючи з лютого 2017 року, за умови відповідного звернення до філії  “Інфоксводоканал” щодо розробки проектної документації та подальшого встановлення загально будинкового засобу обліку води. Також  філія “Інфоксводоканал” здійснить  перерахунок ЖБК відповідно до 15-денної роботи  показників контрольного засобу обліку. Всі заходи повинні бути виконані до 31 березня 2017 року.

У свою чергу голови правління ЖБК сприятимуть процедурі встановлення засобу обліку води, сплачуватимуть у повному обсязі та у відповідні строки за послуги з водопостачання на підставі звітів ЖБК.

DSC_3878 DSC_3806 DSC_3820 DSC_3833 DSC_3845 DSC_3856 DSC_3871

Повернутися назад