65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

ТОВ «Редакція газети «Вісті Ананьївщини» в умовах реформування

07-02-2019
32

Суспільно-політичній газеті «Вісті Ананьївщини» виповнилося 109 років. На початку минулого століття видання виходило в світ під назвою «Известия Ананьевского уездного земства», нині, пройшовши процес реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації та редакцій, це – ТОВ «Редакція газети «Вісті Ананьївщини».

За його словами, за більш ніж столітню історію видання переживало різні часи, тут працювали різні люди, гідні теплих слів подяки за їх нелегку працю.

«Є люди, яких замінити дуже важко. Саме до таких відноситься наш бухгалтер Нещадимова Валентина Миколаївна. В редакції «Вісті Ананьївщини» вона працює з 2005 року, а здається, все життя. На таких людях «все тримається». Вона веде бухгалтерський облік, розрахунки, зарплату, всю документація. Валентина Миколаївна дуже надійна, відповідальна, мудра людина та справжній патріот свого краю», – розповів редактор газети Володимир Сєдов.

Газета зберігає традиції та йде в ногу з сучасністю. Як і раніше, районка виходить двічі на тиждень і її отримують в кожному четвертому дворі Ананьївського району.

Основні рубрики газети «Новини району», «Гаряча тема», «Питаннячко», «Важлива тема», «Офіційно», «На сторожі здоров’я», «Урядові новини», «Ситуація», «Новини звідусіль» тощо.

«Наша газета, як і усі подібні видання України, пройшла реформування. Наш невеличкий колектив позитивно сприймає усі зміни і готовий працювати для наших читачів, нести гарні новини у кожну ананьївську оселю. Тримаючи постійний зв’язок з читачами, ми з’ясовуємо найбільш актуальні теми, які цікавлять ананьївців та висвітлюємо їх на сторінках свого видання. Ми цінуємо кожного нашого читача і щиро вдячні передплатникам за відданість газеті. Це, дійсно, дружба, перевірена часом.

Контакт з читачем тримаємо «самий прямий». Я виходжу на базар, спілкуюсь з людьми, слухаю пропозиції. Багато хто дякує за газету, за гарячі теми, за критику. В такі моменти відчуваєш, що праця твоя потрібна і це те, за ради чого ми працюємо», – поділився Володимир Сєдов.

38831

Повернутися назад