Триває будівництво амбулаторії у селі Ліски

12-06-2019
Ліски_амбулаторія (5)

У селі Ліски Кілійської ОТГ триває будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Фінансування проекту здійснюється за рахунок коштів державного, обласного та місцевого бюджетів. Новий медичний заклад розрахований на обслуговування близько 1500 пацієнтів.

«Для мешканців села Ліски це – важливий проект, який якісно змінить медичне обслуговування. Наразі завершено будівництво фундаменту, підведені інженерні мережі,  зведено стіни. Загальна вартість проекту складає близько п’яти мільйонів гривень, близько 15 відсотків від цієї суми профінансовано з місцевого бюджету», – розповів голова Кілійської ОТГ Павло Бойченко.

«В рамках державної програми «Доступна, якісна медицина у сільській місцевості» в Одеській області на умовах співфінансування активно реалізуються проекти з будівництва сучасних амбулаторій. Програмою також передбачено поступове оснащення їх новим медичним обладнанням, засобами зв’язку та автотранспортом для сімейного лікаря», – зазначив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

Ліски_амбулаторія (1) Ліски_амбулаторія (4) Ліски_амбулаторія (5) Ліски_амбулаторія (6)