65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Триває капітальний ремонт амбулаторії в селі Стара Некрасівка

27-03-2019
014

Триває капітальний ремонт сільської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини (СЛАЗПСМ), розташованої в селі Стара Некрасівка Ізмаїльського району. Об’єкт фінансується за рахунок коштів обласного та сільського бюджетів.

За словами сільського голови Григорія Мінжінера, амбулаторія знаходиться в самому центрі села, у будівлі 1918 року. За свою довгу історію тут розміщувалися адміністрація, прикордонна застава, школа, станція юних техніків, бібліотека та ветеринарний пункт. Проведені дослідження підтвердили, що будівля міцна, знаходиться в належному стані та придатна для перебудови під медичний заклад, який би відповідав усім сучасним стандартам. Крім того, це економніший варіант, аніж будувати амбулаторію з нуля.

Наразі завершено роботи по укріпленню фундаменту старої будівлі, проведена повна заміна покрівлі, вікон та дверей. Проведено перепланування будівлі відповідно до проекту. Утеплено зовнішні стіни, заведено комунікації – водопровід і каналізацію, демонтовано стару підлогу. Підрядники залили підлогу, штукатурять внутрішні стіни та проводять оздоблювальні роботи, зокрема, облицювання стін плиткою в тих приміщеннях, де це передбачено проектом. Також ведеться монтаж внутрішньої електропроводки та системи опалення.

Для зручності пацієнтів проектом передбачено два входи до амбулаторії: з центрального – вхід до терапевтичного відділення, з двору – до педіатричного. Обидва входи будуть облаштовані зручними пандусами. У сімейній амбулаторії передбачено 23 робочих місця, в тому числі і для трьох лікарів.

«Завдяки плідній співпраці обласної і місцевої влад ми отримуємо результат, який свідчить про активний розвиток сіл Одеського регіону. Поступово села отримують сучасну інфраструктуру  ̶  нові дороги, медичні, спортивні, освітні та культурні заклади, що служать основою повноцінного життя. На прикладі подібних амбулаторій, які поступово відроджуються на Одещині, ми можемо говорити про і відновлення українського села. Усі ці зміни стали можливими лише завдяки реформам децентралізації влади, які активно впроваджує у життя Уряд та Президент України Петро Порошенко»,  ̶  висловися голова обласної ради Анатолій Урбанський.

007 008 009010 011 012013 014 015 016

Повернутися назад