65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Триває капітальний ремонт Арт-галереї центральної бібліотеки в Арцизі

29-03-2019
6

У рамках обласної комплексної програми «Культура Одещини 2017-2019 роки» триває капітальний ремонт Арт-галереї центральної бібліотеки м. Арциз.

За словами директора бібліотеки Галини Гуцан, наразі завершено перші два етапи робіт: проведено заміну покрівлі та вікон, розширено пере стінки, утеплено фасад будівлі, стіни прошиті гіпсокартоном, залито бетоном підлогу, проведена заміна електрики, підключені комунікації.

На вказані роботи з обласного бюджету розвитку було виділено близько 500 тисяч гривень.

Наступним етапом на даному об’єкті стануть оздоблювальні зовнішні та внутрішні роботи, а також благоустрій прилеглої території.  По завершенню робіт мешканці Арцизького району отримають не просто арт-галерею, де проходитимуть виставки художників та народних майстрів, а новий культурно-освітній простір, загальна площа якого складає більше 100 кв. м. Тут будуть організовані гуртки для дітей з гончарства та ліплення, живопису, майстерні для занять народними ремеслами тощо.

«Обласною комплексною програмою «Культура Одещини 2017-2019 роки» передбачено ряд заходів з модернізації закладів/установ культури та мистецтв в Одеській області. Поява в Арцизі нового соціально-культурного простору стане значною подією для мешканців району. Під час одного з візитів до Одеської області Президент України Петро Порошенко зазначав, що децентралізація залишається однією з головних реформ, яка відповідає євроінтеграційному руху України. Нагадаю, що саме завдяки реформі децентралізації влади, громади нашої держави мають можливість швидше реалізовувати проекти, спрямовані на розвиток свого краю», – висловився голова обласної ради Анатолій Урбанський.

1 2 3 46 7 8 910

Повернутися назад