65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Триває капітальний ремонт автомобільної дороги М-05 Київ-Одеса

07-11-2017
3

Триває капітальний ремонт автомобільної дороги М-05 Київ-Одеса. Нещодавно підрядними організаціями ТОВ «Ростдорстрой» та ТОВ «Автомагістраль-Південь» було завершено проведення капітального ремонту правого проїзду автошляху протяжністю 6,5 кілометрів.

Тут було повністю укладено нижній та верхній шар дорожнього покриття, проведені роботи по облаштуванню узбіч, встановлено бар’єрне огородження, та здійснений монтаж бортового каменю.

Наразі розпочато капітальний ремонт лівого проїзду довжиною 7 км. Зараз тут тривають роботи з розширення проїзної частини та влаштування нижнього шару дорожнього покриття.

Ремонт одного з ключових автомобільних шляхів, який з’єднує Одеську та Київську області став можливим завдяки виділенню 332 млн. 758 тис. 107 грн. в рамках «митного експерименту» та 53 млн. гривень із державного бюджету. 450 тис гривень також виділено з обласного бюджету на проведення ремонту пішохідного переходу на 463-му кілометрі автомобільної траси.

«Завдяки успішно діючій програмі «митний експеримент» ми отримали можливість акумулювати чималі фінансові кошти, направивши їх на вирішення найболючішої проблеми регіону  ̶  ремонт доріг. Наразі проводяться капітальні ремонти основних автошляхів, зокрема траси Одеса-Рені та Київ-Одеса, які десятиліттями знаходились у плачевному стані», ̶  зауважив голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.

1 2 (1) 2 3

Фото: Сайт служби автомобільних доріг в Одеській області

Повернутися назад