65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Триває капітальний ремонт багатофункціонального спортивного майданчику у селі Липецьке Подільського району

14-11-2018
_Липецьке6

У рамках обласної комплексної програма розвитку фізичної культури і спорту в Одеській області на 2018-2020 роки у селі Липецьке Куяльницької ОТГ Подільського району розпочалися роботи з капітального ремонту багатофункціонального спортивного майданчику.

Комплекс робіт включає облаштування поля для міні-футболу розмірами 20х40 м зі штучним газоном, яке буде огороджено 3-х метровою сіткою, бігові доріжки, баскетбольний та волейбольний майданчики з гумовим покриттям, дитячий майданчик зі спортивним обладнанням, буде вкладено тротуарною плиткою доріжки, встановлено лавки.

Технічне завдання даного проекту складається з 51 пункту. Серед яких –  улаштування дорожніх корит, перевезення ґрунту, улаштування підстильних та вирівнювальних шарів основ,  влаштування покриття зі штучної трави, засипка кварцового піску та ґрануляту, влаштування покриття з плитки «Тартан», влаштування доріжки з плитки ФЕМ, влаштування поребрику, установлення металевої огорожі з сітчастих панелей, хвірток, монтаж футбольних воріт, баскетбольних щитів та волейбольних стендів, ущільнення ґрунту пневматичними трамбівками, бетонування баскетбольних та волейбольних стояків, улаштування дитячого спортивного майданчика з ігровим комплексом на металевій основі, паркових лавок тощо. Дані роботи ведуться з  використанням екскаваторів, автомобілів-самоскидів, вантажівок та іншої спецтехніки.

На даний проект з обласного бюджету розвитку виділено більше 3 млн грн.

Наразі завезені будівельні матеріали, працює спецтехніка, робочою бригадою готується фундамент майбутнього багатофункціонального спортивного майданчику.

«Поява сучасного багатофункціонального спортивного майданчику у селі Липецьке Куяльницької ОТГ дасть змогу спортивним командам сільської громади та любителям фізкультури й спорту отримати сучасну базу для тренувань. Зазначу, що такі позитивні зміни стали можливими завдяки реформі децентралізації, започаткованої Президентом України Петром Порошенко. Об’єднання в територіальну громаду відкривають нові можливості та додаткові ресурси, спрямовані на відновлення інфраструктури свого краю», – зауважив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

Завершення робіт на об’єкті планується до кінця грудня 2018 року.

_Липецьке _Липецьке3 _Липецьке2 _Липецьке1_Липецьке4 _Липецьке5 _Липецьке6 _Липецьке7 _проект_Липецьке

Повернутися назад