Триває капітальний ремонт Любашівської ЦРЛ

21-03-2019
DSCF5507

У Любашівській центральній районній лікарні триває капітальний ремонт першого поверху лікувального корпусу, зокрема – приймального відділення, неврології та терапії, рентген кабінету. Кошти на проведення робіт було виділено з обласного бюджету в рамках обласної цільової програми «Здоров’я» на 2014-2018 роки.

«На завершальному етапі ремонт відділення неврології та терапії, де замінено електромережу, прокладено трубопроводи водопостачання та систему каналізації, відремонтовані коридори, кабінети, палати та санвузли. Тут буде розміщено дві палати, що мають покращені умови перебування, і дві, призначені для лікування хворих, які потребують обмеженого режиму спостереження. Повним ходом йдуть роботи у приймальному відділенні, у якому будуть створені всі умови для первинного обстеження пацієнтів. Наразі тут демонтовано старе покриття підлоги і йде підготовка основи під стяжку. Оновлені відділення будуть сучасними та комфортними, як для медичних працівників, так і для хворих. Хід ремонтних робіт знаходиться на особистому контролі депутата обласної ради Анатолія Артеменка.

Крім цього, у минулому році за рахунок співфінансування з державного, обласного та районного бюджетів було відремонтовано дитяче відділення на другому поверсі. Триває і оптимізація  лікарні – у нефункціонуючому приміщені кухні буде розміщено стерилізаційну та пральню і встановлено енергоефективне обладнання, також з аварійної будівлі буде перенесено морг у приміщення санстанції, протитуберкульозний кабінет було перенесено в інфекційне відділення, до якого зроблено окремий вхід. Також за місцеві кошти буде обладнано житло для медпрацівників або інтернів», – розповів голова районної ради Сергій Паровик.

«Ключовим пріоритетом обласного бюджету на 2019 рік залишається соціальна спрямованість, тож важливе місце займає медична сфера. В Одеській області діє цільова програма «Доступна медицина на 2018-2020 роки», яка відповідає загальній концепції реформування системи охорони в умовах євроінтеграційного курсу країни, визначеного Президентом України Петром Порошенком. Так, в рамках обласної програми належна увага приділяється проектам, спрямованих розвитку сільської медицини, модернізацію та оптимізацію міських, районних лікарень та поліклінік», – зауважив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

DSCF5491 DSCF5492 DSCF5495 DSCF5500 (1)DSCF5506 DSCF5507 DSCF5512 DSCF5516IMG_8547 IMG_8551 IMG_8768 IMG_8772