Триває капремонт Березівської дитячої музичної школи

20-07-2018
Музична школа (1)

В рамках обласної комплексної програми «Культура Одещини на 2017-2019 роки» проводяться роботи з капітального ремонту Березівської дитячої музичної школи.

Наразі завершено демонтаж старого шиферу з даху будівлі та виконано монтаж нової обрешітки (основи для кріплення покрівельного матеріалу). Виконано монтаж пароізоляційної захисної плівки, що захищає конструкцію покрівлі від попадання вологи, запобігає конденсації водяної пари в утеплювачі. Також вирівняно і посилено крокви. Дах накрито новим металопрофілем, завершено підшивку карнизів покрівлі, установлено жолоби та водостічні труби. Демонтовано стару штукатурку та укладено нову, фасад будівлі оздоблено «шубою», повністю відновлено вимощення по периметру будівлі музичної школи. Перекрито котельню. Попереду – благоустрій прилеглої території та внутрішні роботи.

На ремонт музичного навчального закладу з обласного бюджету розвитку було виділено 1млн. 800 тис. грн.

У Березівській ОТГ запевняють, що роботи намагатимуться завершити до початку навчального року. Адже у музичній школі навчається 143 учня за спеціалізаціями: фортепіано, скрипка, бандура, акордеон, баян, ложки, хор, вокал, сольфеджіо, музична література. Діти приймають участь у різноманітних концертах та творчих конкурсах.

«Керівництво області особливу увагу приділяє освітньо-культурним, шкільним та позашкільним закладам Одеської області. Можливо, саме серед нинішніх учнів Березівської дитячої музичної школи тихо зростає майбутній Вербицький, Лисенко, Ойстрах чи Ріхтер? Не біда, якщо це не так. Бо ставши дорослими, колишні учні «музикалки» гідно зможуть оцінити виступи будь-яких артистів. Адже саме в музичних школах виховується розуміння справжньої музики. Тому наше завдання – створювати усі належні умови для освіти та розвитку талановитої молоді», – висловився голова обласної ради Анатолій Урбанський.

Музична школа (1) Музична школа (2) Музична школа (3) Музична школа (4) Музична школа (5) Музична школа (6) Музична школа (7) Музична школа (8) Музична школа (9) Музична школа (10)