Тривають змагання в рамках VІІІ Всеукраїнської спартакіади серед депутатів всіх рівнів

07-06-2019
9

У місті Чорноморськ проходить VІІІ Всеукраїнська спартакіада серед депутатів всіх рівнів.

Так, вже пройшли всі етапи змагань у настільному тенісі, за результатами яких, перше місце посіла команда Івано-Франківської області, друге – Запорізької, третє – Полтавської. У змаганнях з волейболу перше та друге місця будуть розігруватися між командами Житомирською та Івано-Франківською областями, за третє місце боротимуться команди з Черкащини та Полтавської області.

За попередніми результатами змагань шахів, серед жінок лідирує Лариса Килимниченко з Черкаської області, друге місце у Орищин Любові з Львівщини, на третьому – Станкова Анастасія з Одещини. Серед чоловіків наразі турнірну таблицю очолює Андрій Горобець із Львівської області, на другому місці Анатолій Афанасьєв з Одеської області, на третьому – Сергій Сорока із Сумщини.

Триває боротьба у міні-футболі – за перше або друге місця між командами Сумської та Івано-Франківської областей, за третє місце змагаються команди Рівненської та Вінницької областей. Не визначені переможці й у змаганнях з шашок.

Підведення підсумків змагань, нагородження переможців та закриття Спартакіади відбудеться 8 червня на стадіоні «Шкільний».

«Приємно відзначити, що представники збірної Одещини вкотре займають лідируючі позиції в інтелектуальному виді спорту. Вболіваю за наших колег та бажаю їм перемог!», – зазначив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

Нагадаємо, що на Всеукраїнську спартакіаду з’їхалися учасники збірних 16-ти областей України: Івано-Франківської – п’ятиразовий чемпіон Всеукраїнських спартакіад, Сумської – срібний призер минулорічної Спартакіади, Житомирської, Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Львівської, Полтавської, Рівненської, Харківської, Чернігівської, Чернівецької та збірна області – господаря змагань – Одеської. У складі збірної Одещини – бронзова призерка змагань з шахів минулорічної спартакіади – депутат Арцизької районної ради Анастасія Станкова, голова Одеської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Олександр Бендас та призери і чемпіони обласної спартакіади, яка нещодавно пройшла в селищі Овідіополь Одеської області. Найменш численна збірна цього року – з Чернігівської області, яка складається з одного депутата.

1 2 3 5 6 7 8 9