Тривають змагання VІ Всеукраїнської спартакіади

15-06-2017
1 (1)

У місті Чорноморськ тривають змагання VІ Всеукраїнської спартакіади  серед народних депутатів України, депутатів обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад. Змагання проходять на чотирьох локаціях. Спартакіада проходить у кращих спортивних традиціях. Настрій учасників змагань особливий, піднесений.

Слід зазначити, що керівництво Чорноморського морського порту надало учасникам змагань з шахів та шашок приміщення портклубу «Дружба». У середній школі № 4 міряються силою та спритністю майстри настільного тенісу, у спортивному комплексі «Юність»  змагаються волейболісти. А на сучасному стадіоні середньої школи № 6 проводяться змагання з міні-футболу.

«Спартакіада серед депутатів  – це пропаганда масового розвитку фізичної культури та спорту, що стане гарним взірцем для громадян України. Приємно, що депутати мають можливість показати свою майстерність не тільки у політиці, а й у спортивних змаганнях. Впевнений мета проведення таких змагань досягнута, адже фізична культура і спорт – дійовий засіб підвищення соціальної і трудової активності, джерело здоров’я та гарного настрою. Підведення підсумків змагань та нагородження переможців відбудеться у суботу, 17 червня», – зазначив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

1 (1) 1 (2) 1 (3) 1 (4)