65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

У Біляївці функціонує сучасний спортивний майданчик

03-04-2019
1

У рамках обласної комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту у м. Біляївка Одеської області було побудовано багатофункціональний спортивний майданчик на території Біляївської ЗОШ № 3 І-ІІІ ступенів (вул. Садова, 13). Зданий об’єкт відповідає реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація», ініційованої Президентом України Петром Порошенко та Урядом й реалізований завдяки співфінансуванню бюджетів усіх рівнів.

«Спортивний майданчик досить великий. Він включає в себе футбольне й волейбольне поля, тренажерний майданчик. У нас є графік роботи даного спорткомплексу: поки діти в школі, тут проходять уроки фізкультури, а по завершенню – заняття наших спортивних секцій, у вільний час тут займаються спортом місцеві мешканці. Звісно, ми дуже раді появі сучасного спортивного майданчику на території нашої школи, тому ретельно слідкуємо за чистотою», – повідомила завуч школи Оксана Персинська.

Місцеві мешканці також висловлюють глибоку вдячність депутату обласної ради Марині Зінченко, яка завжди активно сприяє соціальному розвитку Біляївського району.

Подібний спортивний майданчик зі штучним покриттям також почали будувати на території Біляївської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів.

«Ми маємо створювати гарні  умови для залучення широких верств населення до масового спорту. У рамках обласної програми розвитку фізичної культури і спорту й надалі будуватимуться нові об’єкти спортивної інфраструктури та проводитиметься модернізація матеріально-технічної бази існуючих спортивних об’єктів», – пояснив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

1 2 3 45 6 7 8

Повернутися назад