65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

У Чубівському дитячому садку Подільського району йде ремонт

04-12-2018
03

У селі Чубівка Куяльницької ОТГ Подільського району проводиться капітальний ремонт актової зали дитячого садочку. Актову залу буде відкрито у будівлі колишнього будинку культури, яку було передано дитячому садку.

«Протягом всього часу свого існування, дошкільний заклад не мав просторої кімнати для проведення культурно-розважальних заходів для дітей. Для того, щоб провести дитяче свято та розмістити гостей доводилося виносити всі меблі з приміщення дитячої групи», – розповіли вихователі Світлана Романенко та Катерина Левицька.

Колишній сільський будинок культури було прибудовано до дитячого садка в єдину будівлю. Тут вже замінено всі старі вікна та двері на нові металопластикові, наразі проводяться внутрішні роботи, зокрема – ремонтується стеля та стіни. Роботи проводяться за кошти обласного бюджету, які було виділено на розвиток Куяльницької ОТГ.

Голова обласної ради Анатолій Урбанський неодноразово зазначав: «Завдяки реформі децентралізації, започаткованої Президентом України Петром Порошенком ми маємо позитивні приклади відродження невеликих населених пунктів. Цього року було заплановано ряд проектів, спрямованих на соціально-економічний розвиток Подільського району, преважну частину з яких з успіхом реалізовано».

02 03 04 05 06 07

01

Повернутися назад