65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

У Доброславі триває капремонт доріг по кільком вулицям

11-05-2019
8 Березня (5)

В смт Доброслав Лиманського району Одеської області по основним магістральним вулицям селища – вул. Грубника, Перемоги, 8 Березня та Серпневій триває капітальний ремонт дорожнього покриття.

Роботи виконано за рахунок співфінансування з обласного та місцевого бюджетів.

«У Доброславі були великі проблеми з дорожнім покриттям. Особливо це стосувалося вулиці Грубника – вона дуже широка й веде до Центральної районної лікарні. Не в кращому стані були вулиці Перемоги, 8 Березня та Серпнева. Тож ми звернулися до Одеської обласної ради за допомогою у фінансуванні і вдячні, що знайшли підтримку депутатського корпусу. Усі ці чотири вулиці були профінансовані з обласного бюджету (близько 3 млн грн) та частково з селищного бюджету ми виділили кошти на облаштування бордюрів та деякі завершальні роботи», – розповіла Доброславський селищний голова, яка на особистому контролі тримала усі етапи проведення робіт.

Загальна площа виконаних дорожніх робіт у селищі Доброслав у 2019 році – 7386 м².

«Для нас важливо розуміти, які проекти потребують першочергового втілення на місцях. Реформа децентралізації влади дала можливість пришвидшувати вирішення багатьох питань, які роками гальмувалися. Важливу роль у цьому процесі відіграє розумний підхід місцевої влади до виявлення проблем, розподілення завдань, об’єктивного планування відповідних заходів та ефективного використання ресурсів», – висловився голова обласної ради Анатолій Урбанський.

_Серпнева _Серпнева1 _Серпнева2 _Серпнева4 _Серпнева5 8 Березня (1) 8 Березня (2) 8 Березня (3) 8 Березня (4) 8 Березня (5) 8 Березня (6) Грубника Грубника1 Грубника2 Грубника3 Грубника4 Грубника5 Перемоги Перемоги2 Перемоги3

Повернутися назад