65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

У дитячих садках міста Чорноморськ проводиться заміна вікон

25-07-2018
IMG_0057 (1)

У рамках Регіональної програми енергоефективності Одеської області на 2016-2018 роки у двох дошкільних навчальних закладах міста Чорноморськ ДНЗ № 6 «Сонечко» та ДНЗ № 12 «Снігуронька» проводиться заміна вікон.

Дитячий садок «Сонечко» відвідує 144 маленьких мешканців Чорноморська від 2 до 7 років, які займаються у шести різновікових групах. Наразі у будівлі закладу замінено 54 вікна, проведено столярні, теслярські та штукатурні роботи.

«Вікна у нашому дитсадочку не замінювалися з 1969 року. Можете собі уявити, в якому вони стані були? Кожного року їх доводилося фарбувати, а з початком опалювального сезону – утеплювати та заклеювати. Звісно, в холодну пору року це рятувало ситуацію, але все ж таки з енергозберігаючими вікнами це не зрівняти . В 2017 році нам замінили вікна у холі, у нинішньому році за кошти обласного бюджету проведена остаточна заміна вікон закладу. Тепер діткам буде тепло й затишно взимку», – розповідає завідуюча ДНЗ №6 Лариса Лихіна.

Також у садочку планується капремонт харчоблоку та закупівля нових меблів – ліжок та шафок.

Хід виконання робіт контролюють депутати Одеської обласної ради Ігор Недозимований та Євген Копотієнко.

У дитячому садку «Снігуронька» 12 різновікових груп, які відвідують близько 300 дітлахів. Наразі у будівлі закладу замінено 15 металопластикових вікон у двох групах. Ведуться роботи по заміні решти 89 вікон у 10 групах закладу. У дитсадочку говорять, що заміни вікон тут не було з 1972 року – моменту будівництва закладу. І так само радіють, що зможуть зекономити на щорічних витратних матеріалах з утеплення вікон.

«Енергозбереження та енергетична безпека – питання «номер один» напередодні зимового сезону. Але, як кажуть – «готуй сани влітку…». До найбільшої групи споживачів теплової енергії входять шкільні та дошкільні заклади Одещини. Заощаджувати кошти місцевого бюджету під час опалювального сезону дає можливість Регіональна програма енергоефективності. Тому я завжди дякую депутатів обласної ради за те, що вони активно підтримують її реалізацію», – висловився голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.

IMG_0057 (1)  IMG_0060 IMG_0059IMG_0062IMG_0064 IMG_0065 IMG_0066

Повернутися назад