65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

У Граденицях проведено капітальний ремонт дитячого садка «Ягідка»

08-11-2017
DSCN2627

У дитячому садочку «Ягідка», який знаходиться у селі Градениці Біляївського району Одеської області проведено капітальний ремонт.

У двоповерховій будівлі дошкільного закладу і котельні було перекрито дах, повністю (по периметру споруди) утеплено фасад, замінено старі дерев’яні вікна на нові металопластикові, установлено міжкімнатні двері, у двох кімнатах-групах відремонтовано стелю, в одній – замінено підлогу. Також установлено систему вентиляції (яка раніше не була передбачена), замінено електропроводку, вмикачі та прибори освітлення, санвузли та систему водовідведення, проведено внутрішні оздоблювальні роботи у приміщеннях садочка.

З обласного бюджету на капітальний ремонт дитячого садка було виділено 1 млн. 472 тис. грн.

Дошкільний навчально-виховний заклад ясла-сад «Ягідка» існує трохи більше 10 років. У  ньому три групи, розраховані на 71 малюка. Завідуюча дошкільним закладом Ніна Розум разом із вихователями та дітлахами тепер частіше влаштовують свята, тематичні заняття та цікаві Дні театру, Дні музики, сміху, тощо.

«Села розвиваються. З’являється все більше молодих сімей з дітьми, які потребують розвиненої інфраструктури. Ми зацікавлені у тому, щоб ремонтувати, будувати та модернізувати дошкільні та навчальні заклади. Адже, коли нинішнє покоління малечі буде рости у комфортній атмосфері, то й ставши дорослими, вони будуть створювати належні умови для своїх дітей. Таким чином село продовжуватиме жити», – повідомив голова обласної ради Анатолій Урбанський.
1а 1б 2 2а 2в 3 4 5 6 7 9 9а 10 DSCN2615 DSCN2625 DSCN2627 DSCN2630 DSCN2633

Повернутися назад